Новий SUBARU FORESTER у Дніпрі — ВПЕРЕД ЗА ПОЗИТИВНИМИ ЕМОЦІЯМИ!

Oфіційний імпoртeр aвтoмoбілів Subaru кoмпaнія «Субaру Укрaїнa» тa oфіційний дилeр Subaru в Дніпрі  ТOВ "Aвтoцeнтр Сильная сторона" зібрaли влaсників aвтoмoбілeй і приxильників брeнду в (видах прeзeнтaції нoвoгo Forester п'ятoгo пoкoління у рaмкax Subaru ALL-New Forester Family Day.

Прeзeнтaція відбулaся 3 листoпaдa у зaтишнoму кoмплeксі «GreenWood», що знаходиться следовать адресою Донецьке шосе 2д у м. Дніпро.

 

У центрі уваги — повністю новий Forester, який завоював велику популярність у багатьох країнах світу як надійний і практичний автомобіль «бери якому можна поїхати куди завгодно, до свидания-якими дорогами». Він із першого погляду демонструє такі фундаментальні якості кросовера як: практичність, функціональність і видатні ходові характеристики у поєднанні з безпрецентдентним рівнем безпеки.

 

Оновлений зовнішній проектирование, якісне внутрішнє оздоблення, більш комфортний, зручний кружок та містке багажне відділення – ті важливі риси, які відзначили клієнти у автомобілях, що були представлені получи експозиції. Яскраві враження у зоні испытание-драйвів забеспечила професійна главенство Дмитра Ковальова —  "Off-road adventure club". Спеціально во (избежание заходу було побудовано велодром з перешкодами різної складності, мол усі клієнти, що зареєструвалися получи и распишись тест-драйв змогли відчути переваги нової глобальної платформи (Subaru Global Platform), оновленого режиму X-MODE та традиційного субаровського постійного повного приводу.

 

Після задача-драйвів гості бурхливо ділилися гарними враженнями та емоціями, отримували призи із символікою Subaru від ведучого Юрія Рихлика та  брали рок у розіграшах цікавих і корисних подарунків від партнерів заходу. Окрім цього, гостей частували смачним барбекю карта та іншими смаколиками.

 

Маленькі субаристи  брали часть у різноманітних веселих  розвагах таких як: аквагрим, відеоігри, окуляри віртуальної реальності та міні-сокер.

 

Якщо Вам безлюдный (=малолюдный) вдалося відвідати захід,  у Вы є можливість ближче   познайомитися з новим Subaru Forester і пробыть тест-драйв, завітавши у кружок офіційного дилера автомобілів марки Subaru в Дніпрі: ТОВ "Автоцентр Выгода" вул. Аеропортовская, 17.

http://subaru.dp.ua/

 

Більше дізнатися ради новий Subaru Forester Ви можете получи сайті: http://forester.subaru.ua/

Автоцентр Субару Дніпро

Адреса: м. Дніпро, вул. Аеропортівська, 17

Тел.: (056) 376-20-30

Пагинация.: (056) 376-20-22

Час роботи: с 9.00 задолго. Ant. с 18.00

E-mail: info@subaru.dp.ua

WEB: www.subaru.dp.ua

Перепрыгнуть на сторінку автосалону